onwin onwin giriş casino siteleri google yorum totobo imajbet

2010 Dünya Kupası özeTi [ŞAMPİYON İSPANYA]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roméo

Moderatör
Onursal
120.Dakika :Hakem Howard Webb maçı bitiren düdüğü çalıyor. İspanya 120 dakika sonunda karşılaşmayı 1-0 kazanarak Güney Afrika'da düzenlenen 2010 DÜnya Kupası'nı müzesine götürüyor ve ilk defa bu büyük kupanın sahibi oluyor.
120.Dakika :İspanya'da Xavi rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
120.Dakika :4. Hakem Yuichi Nishimura 120 dakikanın sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
119.Dakika :Hollanda atağında Sneijder ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
118.Dakika :İspanya'da Iniesta golden sonra formasını çıkarttığı için Sarı Kart gördü.
117.Dakika :Hollanda'da Mathijsen golden sonra hakeme itiraz etiği için Sarı Kart gördü.
116.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! İspanya Iniesta'nın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Fabregas ceza sahası içine arapasını verdi, Iniesta sağ çaprazda topla buluştu ceza sahası içinde uzak köşeye sert vurdu ve top ağlarla buluştu.
115.Dakika :Hollanda atağında Elia sol kanattan çalımlarla ilerledi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
114.Dakika :Hollanda'da Sneijder kaleye yaklaşık 30 metreden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve baraja çarpan top dışarı çıktı ama hakem aut kararı verdi.
113.Dakika :Hollanda'da Robben savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.
112.Dakika :İspanya atağında Jesus Navas sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
111.Dakika :Hollanda'da Van Der Wiel rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
110.Dakika :İspanya'da Xavi ceza yayı üzerinden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top az farkla üstten auta çıktı.
109.Dakika :Hollanda'da Heitinga ceza yayı üzerinde Iniesta'ya yaptığı müdahele sonucunda ikinci Sarı Karttan Kırmızı Kart gördü.
108.Dakika :Hollanda atağında Elia sol kanattan topla çizgiye indi ama kontrolü iyi olmayınca pozisyon autla sonuçlandı.
107.Dakika :İspanya atağında Xavi orta alandan ileriye doğru uzun oynadı ama top kaleci Stekelenburg'da kaldı.
106.Dakika :İspanya ikinci uzatma devresine oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 7 numarayla David Villa, Giren oyuncu 9 numarayla Torres
106.Dakika :Hollanda hakem Howard Webb'in düdüğüyle ikinci uzatma devresine başlıyor.
105.Dakika :Hakem Howard Webb ilk uzatma devresini bitiren düdüğü çalıyor. İlk devre 0-0 Beraberlikle sona eriyor.
105.Dakika :4. Hakem Yuichi Nishimura ilk uzatma devresinin sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
105.Dakika :Hollanda'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 7 numarayla Van Bronckhorst, Giren oyuncu 15 numarayla Edson Braafheid
104.Dakika :Hollanda atağında Elia sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine orta yapmak istedi ama savunmaya çarpan top taca çıktı.
103.Dakika :İspanya atağında Fabregas orta alandan çalımlarla ceza sahası önüne kadar geldi kaleye sert vurdu ama top az farkla yandan auta çıktı.
102.Dakika :İspanya'da Xavi sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
101.Dakika :İspanya atağında Jesus Navas sol kanattan ceza sahası içine girer girmez kaleye sert vurdu ve top savunmaya çarparak yan ağlarda kaldı.
100.Dakika :Hollanda atağında Van Bommel sağ kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top kaleci Casillas'da kaldı.
98.Dakika :Hollanda'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 8 numarayla De Jong, Giren oyuncu 23 numarayla Van Der Vaart
97.Dakika :İspanya'da Xavi sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı Puyol yükseldi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.
96.Dakika :Hollanda 'da Sneijder sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı Heitinga yükseldi kafayı vurdu ama top kaleci Casillas'da kaldı.
95.Dakika :İspanya gole çok yaklaştı. Iniesta ceza sahası içine arapasını verdi, Fabregas topla buluştu kaleciyle karşı karşıya kaldı şutunu vurdu ve kaleci Stekelenburg son anda müdahele ederek mutlak bir golü önledi.
94.Dakika :Hollanda atağında Robben sağ kanattan ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan kaleci Casillas'a geldi.
93.Dakika :İspanya'da Xavi sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Stekelenburg'da kaldı.
92.Dakika :İspanya atağında David Villa ceza sahası önünden kaleye şut denedi ama top yandan auta çıktı.
91.Dakika :İlk uzatma devresi İspanya'dan David Villa'nın vuruşuyla başlıyor.
90.Dakika :Hakem Howard Webb maçı bitiren düdüğü çalıyor. 2010 Dünya Kupası Final maçında Hollanda ve İspanya 0-0 berabere kalıyor ve karşılaşmada 15'er dakikalık iki devre halinde uzatma dakikaları oynanacak.
90.Dakika :Hollanda atağında Sneijder ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
90.Dakika :İspanya atağında Ramos sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
90.Dakika :4. Hakem Yuichi Nishimura maçın sonuna 3 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
89.Dakika :Hollanda atağında Robben ceza sahası içine arapasını verdi, Van Persie hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.
87.Dakika :İspanya atağında Capdevilla sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
85.Dakika :İspanya'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 14 numarayla Xabi Alonso Giren oyuncu 10 numarayla Fabregas
83.Dakika :Hollanda'da Robben hakeme itiraz edince Sarı Kart gördü.
82.Dakika :Hollanda Robben ile gole çok yaklaştı. Savunmanın arkasına atılan topla Robben buluştu hızla ceza sahası içine girdi kaleci Casillas'ıda geçerek topu boş kaleye göndermek istedi ama kaleci Casillas zamanında müdahele ederek mutlak bir golü önledi.
80.Dakika :İspanya atağında Iniesta sol kanattan topla ceza sahası içine girdi şut açısı aradı ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
78.Dakika :İspanya atağında Jesus Navas sağ kanattan topla ilerledi, ceza sahası içine pas vermek istedi ama savunma ayak koyarak topu kornere gönderdi.
76.Dakika :İspanya'da Xavi sol kanattan korner kullandı, Ramos yükseldi bomboş pozisyonda kafayı vurdu ve top üstten auta çıktı.
75.Dakika :İspanya atağında Navas sağ kanattan arka direğe ortasını yaptı, David Villa gelişine sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
74.Dakika :İspanya'da David Villa sol çaprazdan kaleye yaklaşık 25 metreden serbest vuruşu kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
73.Dakika :İspanya ceza sahası önünde Iniesta'nın düşürülmesi sonucunda tehlikeli bir yerden serbest vuruş kazandı.
72.Dakika :İspanya atağında David Villa topla beraber ceza sahası içine girmek istedi ama savunma ayak koyarak topu taca gönderdi.
71.Dakika :Hollanda'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 7 numarayla Kuyt, Giren oyuncu 17 numarayla Elia
70.Dakika :İspanya'da Xavi sol kanattan korneri kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
69.Dakika :İspanya David Villa ile gole çok yaklaştı. Jesus Navas sağ kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi, savunmadan seken topa altıpas içinde arka direkte David Villa sert vurdu ve savunmada Heitinga son anda ayağını uzatarak topun kornere çıkmasını sağladı.
68.Dakika :İspanya atağında David Villa savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
67.Dakika :İspanya'da Capdevilla rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
66.Dakika :Hollanda atağında Van Persie sağ kanattan hızla topla ilerlemek istedi ama savunmada Capdevilla'nın müdahelesiyle yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
64.Dakika :İspanya atağında Navas sağ kanattan topla ilerledi çizgiye indi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.
62.Dakika :Hollanda'da Sneijder sol kanattan korneri kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
61.Dakika :Hollanda gole çok yaklaştı. Sneijder ceza sahası içine arapasını verdi, Robben hareketlendi topla buluştu kaleciyle karşı karşıya kaldı köşeye yerden plase vuruşunu yaptı ve kaleci Casillas son anda ayaklarıyla topu kornere çelerek mutlak bir golü önledi.
60.Dakika :Hollanda atağında Kuyt sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Van Persie yükseldi kafayı vurdu ve top yandan auta çıktı.
59.Dakika :İspanya'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 18 numarayla Pedro Giren oyuncu 22 numarayla Jesus Navas
58.Dakika :Hollanda'da Robben sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Heitinga yükseldi ama hakem öncesinde Heitinga için ofsayt kararı verdi.
57.Dakika :İspanya'da David Villa'nın tedavisi tamamlandı ve maç kaldığı yerden devam ediyor.
56.Dakika :Hollanda'da Heitinga rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
55.Dakika :İspanya'da David Villa bu dakikalarda yerde kaldı ve sakatlandı tedavisi için maça ara verildi.
54.Dakika :İspanya'da Xavi sağ çaprazdan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
53.Dakika :Hollanda'da Van Bronckhorst rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
51.Dakika :Hollanda atağında Robben sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top kaleci Casillas'da kaldı.
50.Dakika :Hollanda atağında Van Persie sağ kanattan topla ceza sahası içine girdi yerden pasını verdi ama kimse dokunamayınca top doğrudan auta çıktı.
49.Dakika :İspanya atağında Alonso sol kanattan topla ilerlemek istedi ama topu kontrol edemeyince pozisyon autla sonuçlandı.
48.Dakika :İspanya atağında ceza sahası içine yapılan ortaya Puyol yükseldi kafayı vurdu ve top az farkla yandan auta çıktı.
47.Dakika :Hollanda atağında Robben ceza sahası içine arapasını verdi ama top doğrudan auta çıktı.
46.Dakika :İspanya hakem Howard Webb'in düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.Her iki takımda ilk yarıdaki kadrolarını koruyarak maça başladı.
45.Dakika :Hakem Howard Webb ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 0-0 Beraberlikle sona eriyor.
45.Dakika :Hollanda atağında Robben ceza sahası dışından köşeye doğru çok sert vurdu ve kaleci Casillas son anda topu köşeden kornere çeldi.
45.Dakika :Hollanda'da Sneijder sağ çaprazdan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma Heitinga'dan önce topu uzaklaştırdı.
44.Dakika :4. Hakem Yuichi Nishimura ilk yarının sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
43.Dakika :Hollanda atağında Van Persie sol kanattan topla beraber ceza sahası içine girdi ama kontrolü iyi olmayınca top auta çıktı.
42.Dakika :İspanya atağında Alonso ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
40.Dakika :Hollanda'da Sneijder orta sahada topu almak isterken Busquets'e sert girince hakem serbest vuruş kararı verdi.
38.Dakika :İspanya'da Xavi sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı savunmadan gelen Puyol yükseldi kafa vurmak istedi ama savunma önce davranarak tehlikeyi uzaklaştırdı.
37.Dakika :İspanya atağında Pedro topla beraber ceza sahası içine yöneldi ceza yayı üzerinden kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
36.Dakika :Hollanda'da Roben sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top kimseye değmeyince doğrudan auta çıktı.
35.Dakika :Hollanda atağında Robben sağ kanattan çalımlarla ceza sahası içine girdi ama savunmada Puyol son anda ayak koyarak tehlikeyi uzaklaştırdı.
33.Dakika :Hollanda'da Van Persie sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Casillas'da kaldı.
31.Dakika :Hollanda atağında Robben sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama yerde kalınca hakem faul kararı verdi.
30.Dakika :İspanya'da Xabi Alanso'nun tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.
28.Dakika :İspanya'da Xabi Alanso bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.
26.Dakika :Hollanda'da De Jong rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
24.Dakika :İspanya atağında Pedro sol kanatta rakibine baskı yaparak topu almak istedi ama hakem Pedro'nun faul yaptığına karar verdi.
22.Dakika :İspanya'da Ramos rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
21.Dakika :Hollanda'da Van Bommel rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
20.Dakika :Hollanda'da Sneijder sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
19.Dakika :Hollanda atağında Robben sağ kanattan çalımlarla ilerledi, ceza sahası içine girmek istedi ama savunma son anda ayak koyarak topu kornere gönderdi.
17.Dakika :İspanya'da David Villa ofsayt pozisyonunda kaldı.
16.Dakika :Hollanda'da Sneijder sağ kanattan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top kaleci Casillas'da kaldı.
15.Dakika :İspanya'da Puyol rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
13.Dakika :Hollanda'da Van Persie rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
11.Dakika :İspanya'da Xavi sağ kanattan korner kullandı, arka direğe ortasını yaptı David Villa gelişine sert vurdu ve top yan ağlarda kaldı.
9.Dakika :İspanya gole çok yaklaştı. Xavi sağ kanattan içeri giren Ramos'a pasını verdi, Ramos sağ çaprazda bekletmeden kaleye sert vurdu ve top savunmaya çarparak uzaklaştı.
7.Dakika :Hollanda atağında Kuyt ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Casillas'da kaldı.
5.Dakika :Hollanda atağında Robben sağ kanattan ceza sahası içine yöneldi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
4.Dakika :İspanya sağ taç çizgisi yanından serbest vuruş kullandı, Xavi ceza sahası içine ortasını yaptı, Ramos yükseldi kafayı vurdu ve kaleci Stekelenburg son anda topu saha içine çeldi sonrasında savunma topu uzaklaştırdı.
3.Dakika :İspanya atağında David Villa savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
2.Dakika :İspanya atağında Ramos sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
1.Dakika :Karşılaşma Hollanda'dan Van Persie'nin vuruşuyla başlıyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort beylikdüzü escort şirinevler escort ataköy escort avcılar escort esenyurt escort
smm panel foulse - foulse.com
Üst